Verslag Volante Kart Cup 2014

Verslag Volante Kart Cup 2014

Op zaterdag 8 november 2014 organiseerde Volante voor het eerste de Volante Kart Cup.

Volante Kart Cup 2014

Aankondiging:
In lijn met de ambities van Volante om een breder publiek te dienen met onze evenementen gaan we nu ook de race enthousiasten voorzien van een mooi evenement. We gaan de eerste Volante Kart Cup organiseren. Er is gekozen voor een mooie buiten baan namelijk Circuit Park Berghem. Een mooie baan van 1300m wat beloofd een mooie uitdaging te worden.
Het doel is om een exclusieve Volante race op te zetten. Dit wordt een 2 uurs race en een team dient uit minimaal 2 en maximaal 4 deelnemers te bestaan. Om dit voor elkaar te krijgen hebben we minimaal 20 teams nodig.
Een team dient uit minimaal 1 Volante lid of een 4e jaars HTS-A student te bestaan het is dus toegestaan om introduc├ęs mee te nemen

Verslag:
Graag hadden we hier een verslag van het evenement getoond, met een vermelding van de winnaars.
Helaas is het verslag van de dag in een ‘digitaal zwarte gat’ verdwenen… Maar gelukkig hebben we de foto’s nog!

Foto’s Volante Kart Cup 2014

Comments are closed.