Verslag Volante Rally 2017

Verslag Volante Rally 2017

De Volante Rally 2017 (de achtste) is zeer succesvol verlopen. Voor het eerst werd het aantal van 50 inschrijvingen bereikt. De Rally werd, zoals gebruikelijk, onder goed weer waar ’s middags de zon zich nog uitgebreid liet zien, verreden

Volante Rally 2017

Een recordaantal deelnemers had voor deze editie belangstelling getoond en na overleg met Paul Neeskens van de fa. Imparts uit Ede, die traditioneel verantwoordelijk is voor het uitzetten van het parcours, is besloten om 50 equipes toe te laten. Uiteindelijk stonden er op de rallydag 49 equipes te trappelen om aan deze editie te beginnen. De route voerde ons dit keer van Ede naar Doesburg, alwaar bij De IJsselhoeve onder het genot van een hapje en een drankje werd nagepraat over het parcours, de uitslag en de kleine gemenigheidjes, die Paul ook dit jaar in de route had verstopt.

De uitslag luidde:

  1. Anthony Koot en Jaco Boon met een Alfa Romeo 159 uit 2007
  2. Remon v.d. Heuvel en Paul Galama met de Lotus Elise uit 2002
  3. Frank en Simon Oerlemans met hun BMW Z4 3.0 uit 2003

Als meest bijzondere auto werd verkozen de Fiat 128S waarin werd gereden door de equipe Bentvelsen / Kwaakernaat.

Foto’s Volante Rally 2017


De Volante Rally 2017 was mede mogelijk door de steun van:

Comments are closed.