Verslag Volante Kart Cup 2017

Verslag Volante Kart Cup 2017

Op zaterdag 16 september werd er tussen 27 teams bestaande uit afgestudeerden en studenten weer gestreden om de Volante Kart Cup.

Podium Volante Kart Cup 2017

Zaterdag 16 september, een voelbare spanning hing boven het Circuitpark Berghem.
Want WIE staan er na 2 slopende uren op de hoogste trede van het podium en mag zich het winnende team van 2017 noemen!?

Rond de middag druppelden de deelnemers binnen. Oude bekenden werden begroet, de tactiek werd besproken, de nodige brandstof in de vorm van frisdrank en broodjes kroket werd ingenomen en de karts kregen hun final check.
Na de uitleg over de spelregels en de laatste wijzigingen in de reglementen, maakten de teams zich op voor de teamfoto en de kwalificatie. De eerste meters werden gemaakt, de bandjes opgewarmd en de baan verkend.
Om 14.00uur gingen de lichten uit en knalden 27 karts naar de eerste bocht! Met een beetje duw- en trekwerk hier en daar. Er werd ingehaald, uitgeremd, gedrift (al dan niet bewust) en geracet alsof het leven er van af hing!
Een mooi element wat voor een extra dimensie zorgde was het weer. Na driekwart van de race begon het te regenen. Het circuit werd gladder, er werd meer gegleden en ook voorzichtiger gereden. Met zo hier en daar een onbedoelde pirouette.

Na twee spannende uren werd het zwart-wit geblokt gezwaaid en was de uitslag bekend.

De vierde editie leverde voor de vierde keer een andere winnende equipe op:

  1. VP Motorsport (Martijn Joziasse, Leon de Visser en Dave Adriaanse)
  2. Ramrod (Daan de Nie, Jeroen de Nie, Robin Rensen en Clint Romsom)
  3. Mitsubishi Turbocharger (Lex Winder, Robert Dijkkamp, Vincent van der Sluijs en Erik Blotenburg)

Alle uitslagen zijn hieronder te downloaden:


De foto’s van Volante, Circuit Park Berghem en Arnoud Thomasse kun je hieronder en op onze Facebookpagina bekijken.

Foto’s Kart Cup 2017


De Volante Kart Cup 2017 werd mede mogelijk gemaakt door:

Comments are closed.