Verslag Volante bezoek DAF Trucks

Verslag Volante bezoek DAF Trucks

DAF Trucks stelde ons op 26 oktober 2010 in de gelegenheid om de productie te bekijken, waarna we ook het DAF Museum bezochten.

DAF Trucks
We kregen een leerzaam programma voorgeschoteld. Na de ontvangst met koffie / thee werd een korte bedrijfsfilm vertoond en gingen we met het treintje op stap voor een uitgebreide tour door de productiefaciliteiten. We zagen de gang van onder andere motoronderdelen, plaatdelen en langsliggers door de fabriek en het ontstaan van de verschillende types CF en XF. Er werd gelukkig weer volop geproduceerd: het gaat goed met de verkoop waardoor de productieaantallen weer zijn opgeschroefd.

DAF Museum
Nadat we uitgebreid de huidige producten bewonderd hadden, togen we naar het DAF Museum. We werden rondgeleid door Jos Krumpelman die zelf het HTS-Autotechniekdiploma in 1972 gehaald heeft. Hij was daarna 28 jaar bij de DAF werkzaam.

Comments are closed.