Verslag Volante bedrijfsbezoek e-Traction

Verslag Volante bedrijfsbezoek e-Traction

Donderdag 4 juli, 16:00u. De werkplaats bij e-Traction is gevuld met een groot aantal alumni onder het genot van een hapje en een drankje. Op de achtergrond staat een dubbeldekker cabrio bus, een Mitsubishi Colt en de nieuwste telg uit de stallen van e-Traction, namelijk TheMotion 2.0.

e-Traction is het bedrijf wat aan de voet staat van een ommezwaai. De Wereld is er klaar voor en e-Traction staat op 1.

Tijdens de presentatie is er kennis opgedaan vanaf het ontstaan van e-Traction, de ontwikkelingen die gedaan zijn in de afgelopen 20 jaar en het eindproduct en de integratie daarvan.

Gevolgd door een mooie rondleiding langs de Cleanroom waar de zelf ontwikkelde inverters gemaakt worden, de motoren teststand en als klap op de vuurpijl een proefrit in de elektrische stadsbus. Iedereen werd enthousiast en er werd dan ook nog ruim een uur geborreld en genetwerkt. Als Alumnivereniging Volante zijn wij trots dat er mensen vanuit ons netwerk in dergelijke bedrijven werkzaam zijn. Het geeft ons een ingang naar de nieuwste innovaties. Op naar een volgend bezoek.

Comments are closed.