Verslag 2e Volante Motortoertocht 2014

Verslag 2e Volante Motortoertocht 2014

Na de succesvolle Volante Motortoertocht van 5 juli hebben we voor 31 augustus nog een tweede editie op het programma gezet.

Volante 2e Motortoertocht 2014

Er werd verzameld bij South-East Motorcycles in Heijen. Omdat dit bedrijf zijn tienjarig bestaan vierde was er voor de motorliefhebber van alles te doen/zien. Na wat uitstel i.v.m. een flinke bui op het geplande starttijdstip vetrokken we richting Nijmegen om de Zevenheuvelenweg te rijden. Hiernaa werd een doorsteek gemaakt naar de Maasduinen met een stukje Duitsland nadat bij Arcen de Maas overgestoken werd eindigde na zo’n 130 km de tocht in Venray.

Dank aan Hans Vosbeek voor het uitzetten van de route.

Alle foto’s kun je hieronder bekijken.

Foto’s 2e Motortoertocht 2014

Comments are closed.