Privacyverklaring Volante gepubliceerd

Privacyverklaring Volante gepubliceerd

Het zal je vast niet ontgaan zijn: op vrijdag 25 mei j.l. is de nieuwe Europese privacywet AVG in werking getreden.

De AVG gaat ervoor zorgen dat jouw persoonsgegevens beter worden beschermd en dat je meer controle hebt over je eigen gegevens. Volante gaat, zoals het hoort, met veel zorg om met de gegevens die we van jou en andere Volante-leden ontvangen.
Om je hierover goed te informeren, hebben we een privacyverklaring opgesteld waarin precies staat uitgelegd wat er met je persoonsgegevens gebeurt. Welke gegevens we verzamelen, op welke manier we deze gebruiken en met wie we ze delen.

De privacyverklaring van Volante is uiteraard voor iedereen inzichtelijk. Op de website is altijd de laatste versie te bekijken en te downloaden. Hieronder is ook een download-link te vinden.

Mocht je nog vragen hebben, dan kun je altijd contact opnemen met onze penningmeester via het contactformulier.

Comments are closed.